Bezpieczne Pożyczanie Pieniędzy

Nikt nie wie kiedy spotka go kryzys finansowy, podczas którego kredytodawcy zdają się być zbawcami w oczach pożyczkobiorców. Wtedy liczy się bezpieczne pożyczanie pieniędzy. Lecz w rzeczywistości, bardzo trudno znaleźć w Polsce zaufanego i działającego dokładnie w ramach prawa pożyczkodawcę.

Bezpieczne Pożyczanie Pieniędzy

Nigdy nie powinieneś brać kredytu od wierzycieli, którzy nie posiadają odpowiedniej licencji. Już nieraz zdarzało się, że kredytobiorcy musieli stawić czoła jeszcze poważniejszemu kryzysowi finansowemu po tym, jak zaufali pożyczkodawcy bez ważnej licencji bankowej. Dlatego tak ważne jest branie kredytu tylko od licencjonowanych firm.

Na czym polega bezpieczne pożyczanie pieniędzy

Sprawdź najnowszą ofertę umieszczoną w serwisie Ekspert-Bankowy, który dostarczają swoim klientom szczegółowych informacji na temat najlepszych banków i firm pożyczkowych. Serwis przeznaczony jest zarówno dla osób szukających pożyczki czy kredytu, jak i dla tych, którzy posiadają wolne środki.

Jeśli dysponujesz kapitałem, oraz chcesz go bezpiecznie zainwestować, skorzystaj z lokaty bankowej. Na stronie internetowej Ekspert-Bankowy.pl, znajdziesz oferty większości banków działających w naszym kraju.

Konto bankowe za granicą

Dla klientów preferujących konta w bankach zagranicznych, właściciele serwisu przygotowali oferty kilku banków w Niemczech, Wielkiej Brytanii, oraz innych krajach europejskich. Założenie konta bankowego za granicą jest bardzo proste. Formalności ograniczone są do niezbednego minimu.

Wystarczy posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem, oraz aktywny numer telefonu komórkowego. Konto bankowe w niemieckim banku N26 otworzysz całkowicie przez Internet. Potwierdzenie tożsamości, oraz zawarcie umowy o prowadzenie rachunku bankowego odbywa się w aplikacji mobilnej.

Cały proces przebiega bardzo szybko i sprawnie. Do korzystania z aplikacji możemy wybrać jeden z kilku języków obcych. Na razie nie ma możliwości obsługi aplikacji po polsku, jednak klientów z naszego kraju ciągle przybywa, więc pewnie niebawem opcja wyboru języka polskiego, również zostanie udostępniona.

5/5 - (3 votes)

Dodaj komentarz