Inwestowanie w Kryzysie

  • Post author:
  • Post last modified:7 czerwca 2023
  • Post category:Biznes

Jeśli zastanawiasz się, czy inwestowanie w kryzysie ma w ogóle sens, przeczytaj ten wpis. Dowiesz się, dlaczego największe majątki powstają właśnie w trudnych czasach, oraz jak możesz zarobić na kryzysie.

Inwestowanie w Kryzysie

Podobno energia nie może zostać zniszczona, ani wytworzona, może tylko zmienić formę. Myślę, że trochę podobnie jest z kapitałem. Również przechodzi z rąk, do rąk. Przypomina mi się dawne powiedzenie z wojska, które mówiło, że w wojsku nic nie ginie, czasami tylko zmienia właściciela.

Mam nadzieję, że w dzisiejszych czasach w polskiej armii jest trochę lepiej niż za moich czasów. Nie o tym jednak miał być ten wpis. Chciałem posłużyć się analogiom, że tam, gdzie jedni zyskują, inni tracą. W kryzysie finansowym i gospodarczym wiele osób traci, ale są też tacy, którzy zyskują bardzo dużo.

Amazon i inwestowanie w kryzysie

Podobno wartość firmy Amazon w czasie kryzysu związanego z koronawirusem, wzrosła o 30 %. Firma już wcześniej była warta bardzo dużo, ale trafiła się doskonała okazja, żeby to poprawić, i właściciele firmy skorzystali z niej.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi wpisami na blogu.

Jeśli masz jakieś pytanie w związku z publikowanymi wpisami, napisz przez formularz kontaktowy.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz