Jak działa Karta Curve

  • Post author:
  • Post last modified:1 listopada 2022
  • Post category:Biznes

Zakupy online stają się coraz bardziej popularne. Jednak płacenie w walutach obcych może być bardzo drogie. W takim przypadku pomocna może być karta, która umożliwia wymianę waluty po preferencyjnym kursie. W tym artykule dowiesz się, czym jest karta krzywej i jak działa.

Jak działa Karta Curve

British Curve to jedna z firm świadczących nowoczesne usługi finansowe. Firma powstała w Wielkiej Brytanii na początku 2016 roku i od razu zyskała dużą liczbę zwolenników. Banki zarabiające na wymianie walut mogą nie być zadowolone z wprowadzenia tanich konkurentów.

Zasada działania karty Curve

Chociaż Curve wydaje karty debetowe, nie jest to klasyczny bank z kontami osobistymi. Przypisując naszą kartę bankową, Curve staje się łącznikiem pomiędzy naszym kontem bankowym a sprzedawcą towarów lub usług.

Zobacz więcej na: Karta Curve Promocja 2022 – Odbierz £10 – 55 zł na Start (ekspert-bankowy.pl)

Operator usługi akceptuje naszą płatność i wymienia ją po preferencyjnym kursie pożyczek międzybankowych, a następnie potrąca z naszej karty odpowiednią kwotę. Dzięki temu możemy sporo zaoszczędzić na zagranicznych zakupach.

Usługa Curve działa poprzez specjalną aplikację mobilną, w której użytkownicy mogą dodawać swoje aktualne karty debetowe i kredytowe. Do usługi możemy dodać wszystkie nasze karty, a następnie wybrać jedną z nich, korzystając z karty Curve do transakcji.

Jednocześnie w aplikacji można aktywować tylko jedną dodaną kartę. Może to być również wirtualna karta Curve, która zamrozi wszystkie inne karty w usłudze Curve. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ znacząco poprawia bezpieczeństwo korzystania z aplikacji.

Ta usługa działa niezależnie od Twojej karty płatniczej. Oznacza to, że w dowolnym momencie możesz używać swojej karty niezależnie od karty Curve. Jednak dzięki aplikacji Curve wszystkie Twoje karty mogą być bezpiecznie przechowywane w domu i nadal możesz z nich korzystać w dowolnym momencie.

Zachęcamy do komentowania i dzielenia się naszą pracą. Jeśli masz inne pytania dotyczące działania karty Curve, zostaw wiadomość w komentarzach poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz