Konkurs – Akcja społeczna – Bezpieczeństwo na drodze

Ogłaszamy konkurs na najbezpieczniejszego użytkownika dróg. Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody. Każdy może wziąć udział w konkursie, nie są wymagane żadne zapisy. Nie jest także pobierana absolutnie żadna opłata za udział w konkursie. Szczegóły poniżej.

Bezpieczeństwo na drodze

Jakie są zasady konkursu

Obowiązuje jedna, podstawowa zasada w naszym konkursie. Polega ona na zachowywaniu ostrożności na drodze i w pobliżu drogi, oraz na nie łamaniu przepisów ruchu drogowego. Zasady są takie same dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Zarówno dla osób poruszających się pojazdami, jak i dla pieszych. Wszyscy powinniśmy dbać jednakowo o bezpieczeństwo swoje i innych.

Pamiętajmy także o dzieciach, bo to one są najbardziej narażone. Jak wiadomo młodzi uczestnicy ruchu, nie zawsze znają zasady panujące na drodze. Często też nie mają wyobraźni, co może się stać. Dlatego musimy uważać na dzieci zawsze i wszędzie.

Nagrody w konkursie

Nagrodą główną jest Twoje życie Posiadasz bardzo cenny skarb, ale nie zawsze potrafisz o niego zadbać. Jeśli zastosujesz się do wszystkich reguł naszego konkursu, masz większą szansę na zachowanie swojego skarbu na wiele długich lat. W Twoim życiorysie nie przewidziano nagłej śmierci, ale możesz sam do niej doprowadzić.

Do tej nagrody doliczane jest także życie innych uczestników dróg. Jeśli nie zależy Ci aż tak bardzo na swoim skarbie, pomyśl o innych. Bierz pod uwagę życie Twojej rodziny, która często z Tobą podróżuje. Popatrz na swoje dzieci, czy ich życie jest dla Ciebie cenne ?

Nagroda dodatkowa to Twoje zdrowie. Wiadomo, że każdy chce żyć jak najdłużej, ale czy życie w ciężkim kalectwie może być równie przyjemne, co życie w zdrowiu i szczęściu ? Każdy wypadek drogowy może się przyczynić do powstania znacznego uszczerbku na zdrowiu osób, które w tym zdarzeniu uczestniczą. Nie lekceważ tego zagrożenia. Czas na bonus. Jako kolejną nagrodę oferujemy Ci spokoje sumienie. Życie ze świadomością zabicia innej osoby może być naprawdę trudne. Prowadząc pojazd niezgodnie z przepisami, możesz się przyczynić do utraty życia lub zdrowia nie tylko swojego, ale także innych uczestników ruchu. Pamiętaj o tym, zanim złamiesz przepisy ruchu drogowego.

Oceń post

Dodaj komentarz